Darmowa dostawa od 70,00 zł
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM

KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM

  • Głowa to część ciała, którą należy szczególnie chronić podczas uprawiania sportów. Uvex doskonale o tym wie, dlatego przy produkcji kasków skupia się przede wszystkim na zapewnieniu użytkownikowi bezpieczeństwa w najwyższym stopniu.
299,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
30 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Regulowany kask rowerowy UVEX I-vo cc 4104233215

  • Inmould technology
  • System regulacji IAS 3D
  • Normy bezpieczeństwa EN 1077 / TÜV GS / CE/ CPSC
  • Zapięcie Monomatic
  • Fas technology
  • 24 kanały wentylacyjne
  • Zdejmowany daszek
  • Waga od 225 g
  • Siatka przeciwko owadom
  • Wyściółka typu X-fit
  • Kompatybilny z lampką Uvex triangle LED

Zalety

  • Wytrzymałe materiały
  • Absorpcja wstrząsów oraz siły uderzeń
  • Możliwość perfekcyjnego dopasowania do kształtu głowy
  • Wyjmowana wyściółka przyjazna dla skóry
  • Swobodny przepływ powietrza
  • Sportowy design
  • Doskonała jakość potwierdzona certyfikatem bezpieczeństwa
  • Komfort użytkowania
  • Niewielka waga
  • Siatka chroniąca przed owadami

Bezpieczeństwo i wygoda

  1. Kask I-vo cc gwarantuje bezpieczeństwo podczas uprawiania kolarstwa szosowego oraz górskiego. Wytrzymała skorupa jest wypełniona pianką EPS, która skutecznie absorbuje wstrząsy i uderzenia.
  2. Model wyposażono w aż 24 kanały wentylacyjne, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza oraz utrzymywanie optymalnej temperatury nawet podczas wzmożonego wysiłku. Zapięcie Monomatic można obsługiwać jedną ręką oraz skutecznie zablokować, aby kask nie zsunął się podczas wypadku. Zaawansowany system regulacji pozwala na precyzyjne dopasowanie do kształtu głowy, zarówno pod względem wysokości, jak i szerokości.
  3. System FAS umożliwia idealne dopasowanie długości pasków do swoich potrzeb, aby nie uwierały oraz utrzymywały kask w pożądanym miejscu, nawet podczas jazdy w ekstremalnym terenie.
  1. Inmould technology - Pianka EPS jest wstrzykiwana do polikarbonowej skorupy. Dzięki tej technologii kask ma lekką i stabilną konstrukcję odporną na wstrząsy.
  2. IAS System - Kaski z systemem IAS dają możliwość regulacji szerokości. Zapewnia to doskonałe dopasowanie do kształtu głowy.
  3. Technologia fas - Technologia umożliwiająca szybkie i łatwe dopasowanie długości pasków. Podnosi to poziom komfortu i bezpieczeństwa, ponieważ zapobiega uwieraniu oraz utrzymuje kask w pożądanym miejscu.
  4. Monomatic System - Zamek blokujący znajdujący się na pasku, który pozwala na wielostopniową regulację za pomocą jednej ręki. System ten ma na celu chronić przed przypadkowym odpięciem w razie upadku.
  5. X-Fit Pads - Wyjmowana wyściółka zrobiona z materiału wysokiej jakości. Poprawia wentylację, można ją prać w razie potrzeby.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UVEX SPORTS GmbH & Co. KGWięcej
ProducentUVEX SPORTS GmbH & Co. KGAdres: Würzburger Str. 154Kod pocztowy: 90766Miasto: FürthKraj: NiemcyAdres email: sales@uvex.de
Podmiot odpowiedzialnyUVEX SPORTS GmbH & Co. KGAdres: Würzburger Str. 154Kod pocztowy: 90766Miasto: FürthKraj: NiemcyAdres email: sales@uvex.de
Symbol
KASK ROW.UVEX I-VO CC 4104233215 52-57 CM
Kod producenta
4043197337098
Towar wysłany do Amazon
TAK
Kolor
Szary
Biały
Stan
Nowy
Marka
uvex
Rodzaj
uniwersalny
Rozmiar
M
Cechy dodatkowe
regulacja rozmiaru
Model
I-vo cc
Kod producenta
4104233215
Obwód głowy
52
57
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
24 miesiące gwarancji
24 miesiące gwarancji
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixel